• ------------------------------------------
  ▶▶▶▶ Teacher Simulator ANDROID ◀◀◀◀
  ------------------------------------------
  ▶▶▶▶ Teacher Simulator IOS ◀◀◀◀
  ------------------------------------------
  ------------------------------------------
  ▞▞▞ menipu menambah emas ▞▞▞
  ------------------------------------------
  ▞▞▞ Teacher Simulator 2022 version ▞▞▞
  ------------------------------------------
  ------------------------------------------

  Permainan yang sangat menarik sangat berminat dengan masa depan permainan kami

  Kualiti hebat tetapi banyak iklan jadi sila ubah itu.

  Sudah tentu, permainan menyebalkan. Bukannya saya mengharapkan banyak daripadanya, tetapi terdapat begitu banyak iklan. Saya tidak boleh berbuat apa-apa tanpa permainan membuatkan saya menunggu 10-30 saat untuk keluar daripada iklan. Ia mengganggu saya, kerana anda JUGA MEMERLUKAN WIFI, jadi saya tidak dapat menghidupkan mod kapal terbang, dan semuanya baik.

  Permainan ini mempunyai banyak iklan. Jika anda mengalih keluarnya, saya menilai ia 5.

  Macam kerja sekolah yang asli

  Permainan ini sangat popular dan mudah untuk dimainkan dan dilakukan

  Aplikasi yang bagus untuk berlalu masa


  votre commentaire
 • ------------------------------------------
  ▶▶▶▶ Cafeland - Restoran Oyunu ANDROID ◀◀◀◀
  ------------------------------------------
  ▶▶▶▶ Cafeland - Restoran Oyunu IOS ◀◀◀◀
  ------------------------------------------
  ------------------------------------------
  ▞▞▞ hile kodu aksaklık kristalleri ▞▞▞
  ------------------------------------------
  ▞▞▞ Cafeland - Restoran Oyunu 2022 version ▞▞▞
  ------------------------------------------
  ------------------------------------------

  Çok kötü yapmışsınız oyunu çok zorlamışsınız

  4 saate girmişsiniz bu oyuncularınızın canını fazlaca sıktı zaten yemekten tatmaktan oyuncularlarınız azalıyor kullanmak için kamyonet saatini hem yemek yapacaksınız hem de dayanım süresi bu ikisi arasında kalacak iki mekan!

  Çooookkkkkkkkkk güzel bir oyun

  Çok harika bir oyun . Ancak yemekler çok geç pişiyor. Ünlüleri aşağılıyoruz bir süre bekliyoruz. Kafe cihazları çok pahalı. Oyun ve eğlencede öyle. Bazı otomatları toplamak için gerekiyor. Kupon gerekmese bence daha güzel bir oyun olur. Ayrıca kafemi genişletmek için çok para gerekiyor. Biriktiriyorum,biriktiriyorum,biriktiriyorum kadar. 2-3gündür para biriktirsem de para yetmiyor.Um toplamakta aklımdan güncellersiniz...

  Sana 3 verdim ama aslında üç ile dört arasında ama arası yok. Bu oyundan gerçekten zevk alıyorum ama gerçekten düzeltilmesi gereken bazı şeyler var, her şeyden önce, kullanmamız gereken süreyi göz önünde bulundurarak bize yeterince vermediğiniz sihirli sosları sürekli satın almamız gerekiyor ki biz de bunları satın alıyoruz. Düşük gelirli bir çoğumuz var, bunu gerçekten göz önünde bulundurmalısınız.

  Bu bana onları sevdiğim ve daha yeni bir versiyonunu görmekten çok mutlu olduğum eski Burger ve Bakery Resturant oyunlarını hatırlatıyor. Sevmediğim tek şey, kafenizin büyümesinin ne kadar uzun sürdüğü.

  çok güzel ama cafe genişletmek için çok para kazanmak zor kazan yemeklerde ustalaşmak ya çok zorlanıyor 8 yemek yemek bile kaç defa pişirmek zorunda kalıyor eğitimci onu öğrencilerimizde devam etmek ders okulumuz için çok zorluyor 8 onu denemek ama bir türlü başarılı olabildim 96 seviye deyim ve bu gidişle oyunu gitmek zorundakalıcam

  Cafeland - World Kitchen Simulácie etc

  Oyunu şiddetli oynuyorum burada alan genişletmede baya bir para istiyor ve görevlerde az para verecek bizim bu paraya biriktirmemiz uzun zaman ocakta eskiden sipariş makinesini bitirince şimdi az miktarda yiyecek verendeki masada çok kısıtlı bence biraz olabilirdi.Şans çarkı ise hepgeldin pastası ve kek görünmüyor 40 kere çevirsem en fazla 1 tane güzel şey alabiliyorum.

  Güzel oyun ama bankot toplamak zor ya hemde cok zor

  Aslında eğleniyor ama mini oyunda ne oluyor hesaplarımı açıyorum ve 0

  Bunu oyunuyla oynuyorum. Ara evlilikm yeniden başlatıldı. Çok güzel oyun herkese tavsiye ederim. 1 puanın sebebinin partisinin gelen ünlülere geçemiyorum. Partideyken yani denk gelmiyor sinirleniyorum. Ayrıca parti süresi 30 sn çok az. Bunlarla düzeltilirseniz daha iyi olur. Son olarak gece kulübünde çok kişi gelirdi şimdi nedense bir kişi düşünmek. Oyundan gereklisa bunuda düzeltmeniz. Birkaç saat sonra var olan birileri katılır.

  Harika bir oyun, bu oyunu 8 yaşımdan beri oynuyorum ve şimdi 18 yaşındayım. Her ne kadar güzel bir oyun olsa da, keşke daha çok para olsa ve cafe ekipmanlarının fiyatını düşürebilsem. Yeni bir satıcı açmak için kartlara ihtiyaç duyması beni hayal kırıklığına uğrattı, umarım hepiniz mo kartlar verirsiniz ve gerekli kartları azaltırsınız. Yaygaramızı duyarsanız seviniriz HAHAHAHA teşekkürler.

  Son güncellemeden sonra oyun çok açılmaya başladı. 5 dakika falan alıyor. Ayrıca neden oyun içi fiyatını artırıyorsunuz? Oynayan insanları oyunu bıraksın diye mi? Zaten 200 olacaksür seviyesi artık yapacak olan bir şey olacak. Bir de yapımcılar içerik ekleyemeyeceğine fiyat artırmaya gidiyor. Rahatsız edici...

  Bu oyunu yıllardır oynuyorum ama artık daha teknik ve aynı zamanda sıkıcı hale geldi. Bence artık bırakmalısınız çünkü artık daha fazla sorun yaşıyoruz... Tüketicilerinize nelerin güncellenmesini istediklerini sorsanız iyi olur, özellikle çoğumuz para ödüyoruz!!!

  Cooking Sizzle: Master Chef Simulyasiya zwit

  Cafeland - Restaurantspiel Simulation gmk

  Daha fazla eğlence olabilir hep aynı şeyler daha fazla çeşit olabilir bence. Bir yerden sonra sıkıyor.

  Cafeland - Restaurantspiel Simulation gmk

  Cafeland - World Kitchen Simulacije oxt

  Ben bu oyunu indirdiğimde çok ama ben şu anda devamm cihaz oyununa çok hoşgeldin alımları verebilir ve devam etmekten hemen bana ki "bir sorunlu değildi" diyor diyemiyor ve ben facebook hesabıma hoşken rastlam. rasgele:XTYSRJNVSW3YUGDYIOI4GHHDFFKRFUIOPKGDEHKJT4YMFTIO7UVRNMBRYJO99UHKITYKHGFHMJKHGKNHHNGGHGGHVDEDUURRTGD34YGRTUIHTTY5IUY55HTTIUDGKLIYFW3TIIOJHGGRR,VDGGIJHGGRR,VDEDUURRTG

  oyun çok iyi durumda 81 herkes bu yıl oldunuz her ocakta bizim mesala oyunumuzdan biri olarak bende 23 var onu genişletmede birer genişletmede birer geniş kapsamlı bu projede tercih ediliyor kullanımı çok zor ben ve diğer kafelant sevenler ve ben kısa genişleterek eylenmek istiyoruz

  Bu oyunu sevdim! Ancak son 2 aydaki güncellemeleriniz korkunç!

  Cafelan oyunu oğlu güncellemeler oyunu zorlaştırdı okulumuz dağıldı, bu yüzden okul günü çok gidişte sıkıcı şeyler. Özel eşyalar çok yer kaplıyor hepsi bir dolapta olup stres daha güzel olur bence bu fikir süper olur ilginiz için teşekkür ederim

  Uygulama açıldığında indirmeye başlar ve ardından kapanır

  Uzunluğum bu oyunu asla geliştirmiyorsunuz yeni güncellemelerle oyunu çok seviyorum ama artık sıkıldım artık çoğu insan da benim artık artık oradaki oyunu oynamak gibi bir oyunu ve garsonu kendimiz yaratalım, komşu kafe olsun kafeden yapabilelim farklı şeyler geliştirilebilir sürekli böyle düz bi oyun olarak benim olabilir. her yerden sonra oynayanları sıkıyor

  Eğlence oyunu. Kocaman bir Cafe kurdum ama telefon sorunları yüzünden onu kaldırmak zorunda kaldım. Yeniden kurduğumda en baştan başlamam gerekiyor, bu gerçekten berbat.

  Oyun her zaman bağımlılık yaptı! Ancak en son güncellemede ciddi sorunlar var! Tüm sepet ve sürükleme ürünleri çalışmıyor! Bunu oynamayı seviyorum ama bu güncelleme beni ciddi şekilde rahatsız ediyor!

  Oyunda oyuna ama ona oyuna basıyorum güncelle diyo yapıyorum güncelle yükleme yapmayı öğretmek oyun açılmıyo

  Cafeland - World Kitchen Simulácie etc

  Fiyatları ciddi anlamda artırdılar. Eskiden 1 yemek kutusunu doldurmak 20 nakite mal oluyordu, şimdi 50 oldu. Bu iki katından fazla! Yemek siparişleri arasındaki süreyi artırdılar ve bu sefer düşüren kasiyerin fiyatını iki katından fazla artırdılar. Açgözlülükleri bu oyunu öldürecek ve Noel için tam zamanında.

  Cooookkkk güzel bir oyunn herkese tavsiye ederim

  Mrb kulubüne siparislere yardim et diyorumum kafemi genisletemiyorum yardim etmem lazim siparislere

  oyun mükemmel küçük eşyalar çok pahallı eşyalar daha ucuz şeyler olsaydı daha

  Oyun çok çılgın bence öne çıksın diyebejwkwkekheoeirtu4iwkdhdnflhrjdjfjrhrrhjwkwdhenwlhr

  Bu uygulamada bir sorun var. Restoranıma giriş yapamıyorum. En azından hata durumunda kullanıcıya bir bildirim veya küçük bir mesaj olmalıdır!

  Merhaba, ben neden 2 yıldız aksatığmı söyleyim çünkü 1. Ben bir şekilde arkadşlarına bir şey yazma yerini kaybettim 2. olarak neden her şey çok pahalııı!! şeeey bağırmak için umut ediyorum ama yinede oyunz harika önlere çıkması için (randommm)hchcffhfjcdchfhfhfjrxtygctdxhcjdcjrdfyhrcjdhchchdjvffvmdfgbfvyfhghjgfdgjtcufychgfhcffhfjcdchfhfhfjrxtygctdxhcjdcjrdfyhrcjdhchdjvffvmdfgbfvyfhghjgfdgjtcufychgfcffhfjcdchfhcjfcjfgfgcfgfgfgfgfgfgfggg

  Bu yeni güncelleme, oyunun her 2 dakikada bir donmasına neden oluyor. Oyuna normal şekilde girmeyi zorlaştırıyor. LÜTFEN BUNU DÜZELTİN!!!

  şu andalık iyi oyun doğru nolur bilmem

  Pasta mini oyununa ne oldu? Sepet dolmaz, bu yüzden oynayamadı. Lütfen düzelt.

  Merhaba ç oooooo güzel bir oyun ve hayata bu kadar güzel oyun Hakkında

  Çok güzel çılgın bir oyun

  Bu oyuna daha çok aşığım, bu seferki gelişme her iyi yeni pasta oyununu seviyorum. Benim sorunum sadece arkadaşların kulübe katılmasını sağlamak.

  Bu oyunun geliştiricilerinin / yaratıcılarının neden her yeni güncellemede oyunu daha az eğlenceli hale getirdiğinden gerçekten emin değilim. Bu saçmalık devam ederse çok oyuncu kaybedecekler. Yeni pano görevi yok. Yeni ünlü yok. Yeni yemek yok. Süslemeler çok kötü. Puanlarla kazanmak veya seviye atlamak yerine daha fazla satın almamız gerekiyor. Belki de alt çizgiye değil, oyuncunuza daha fazla dikkat etmelisiniz. Fazlasıyla hayal kırıklığına uğramış.

  Cafeland - World Kitchen Simulacije oxt

  Bu oyunu seviyorum, ancak hata vermeye devam ediyor ve düzeltilebilseydi durdurmak harika olurdu.

  Oyun harika. Ama eşyalar çok pahalı. Genişletme bile aşırı pahalı.

  Bu oyun eskiden çok eğlenceliydi. Hala sevmeme rağmen son zamanlarda beğenim azaldı. Görünüşe göre oyun yapımcıları, oyunda yapmanız gereken şeyleri tamamlamak için gerçek para harcamanızı istiyor. Ödemeyi reddediyorum, bu yüzden daha çok çalışmam gerekiyor. Oyunun yeni yemeklere ve yeni dekorasyonlara ihtiyacı var. Belki de oyuncuların kendilerininkini yaratmasına izin verirsiniz? Umarım iyi değişiklikler hızlı olur yoksa başka bir oyuncu kaybederler.

   


  votre commentaire
 • ------------------------------------------
  ▶▶▶▶ DIY Fashion Star - Design Game ANDROID ◀◀◀◀
  ------------------------------------------
  ▶▶▶▶ DIY Fashion Star - Design Game IOS ◀◀◀◀
  ------------------------------------------
  ------------------------------------------
  ▞▞▞ вара кључеве грешака ▞▞▞
  ------------------------------------------
  ▞▞▞ DIY Fashion Star - Design Game 2022 version ▞▞▞
  ------------------------------------------
  ------------------------------------------

  Заиста ми се свиђа ова игра. Због креирања дизајна, али већина њих је закључана па ми је тешко због тога дајем само 2 звездице.

  Дајем јој 3 звездице јер је потребно време да се учита и има толико реклама, али то је лепа игра. Волим да решите ова два проблема, хвала!

  Ово је добра игра као што видите горе. Морате да наставите да правите одећу и то је то, али првих неколико дана је прилично забавна.

  Свидела ми се игра, али морали сте да КУПИТЕ хаљину. молим вас да побољшате активности (више) и било би сјајно када бисте могли да изађете и напоље. Све у свему, била је то добра, а не одлична утакмица.

  Ова игра је невероватна. Одувек сам желео да будем модни дизајнер. Ова игра ме је научила да само зато што желимо да будемо то не значи да можемо да будемо, али то је добра ствар јер вам ова игра омогућава да то урадите. људи желе да постану модни дизајнери и желе то да ураде сада могу то да ураде овде

  Ова игра има толико реклама и морате да платите за половину ствари које радите и има толико грешака у игри сваки пут када покушам да урадим нешто насумично се замрзне. Не препоручујем ову игру, то је смеће, па осим ако не желите да платите за игру не бих препоручио ову игру или су гомила реклама не заборави грешке.

  Три зато што је забавна игра, али морате да платите новац да урадите „уради сам“ хаљине, то је као 6,99 долара мало скупо. Добијам ако је 1,99 долара или 0,99 долара али 6,99?! Прескупо.

  Волео бих игру још више да се оглас не појави икад две секунде. Заглавио сам гледајући 3 огласа заредом само да бих кликнуо на једну ствар да би се појавио други оглас. Разумем да имате рекламе, али многи долазе. Кладим се да су огласи разлог зашто нико не воли ову игру. Играо сам само 10 минута и више од половине је гледало рекламе које су се појављивале.

  Ово је веома интересантна игра


  votre commentaire
 • ------------------------------------------
  ▶▶▶▶ Pixel Strike 3D - FPS Gun Game ANDROID ◀◀◀◀
  ------------------------------------------
  ▶▶▶▶ Pixel Strike 3D - FPS Gun Game IOS ◀◀◀◀
  ------------------------------------------
  ------------------------------------------
  ▞▞▞ 더 많은 금을 속임 ▞▞▞
  ------------------------------------------
  ▞▞▞ Pixel Strike 3D - FPS Gun Game 2022 version ▞▞▞
  ------------------------------------------
  ------------------------------------------

  광고

  괜찮아요

  백화점~니애미~

  진짜로

  픽시건2구만

  나는 여러 가지 이유로 이 게임을 싫어합니다. 1. 버그가 너무 많고 설명이 잘 안 됩니다. 싱글 플레이 시에는 보상을 받지 못하며 토마호크 등 폭탄을 사용하면 봇이 가짜로 죽고 가끔 마주치면 그냥 서 있습니다. 가짜 죽음도 있고 때로는 다른 플레이어가 그것을 행인형 결함이라고 부르는 경우가 있습니다. 2. 잠시 플레이한 후 지연됨 3. 순교는 쓸모가 없습니다. 나는 그런 쓸모없는 특혜를 위해 내 동전을 낭비했다

  Swordigo Abenteuer snmo

  잊히지 않았어.

  컨트롤러가 싫어서 움직이기 너무 힘들어서 플레이어를 죽이고 죽이지 못했다

  Pixel Strike 3D - FPS Gun Game에 대한 설명. 픽셀 스트라이크 3D는 멀티 플레이어 1인칭 슈팅 게임입니다! 이 블록 슈팅 게임은 휴대용 기기에 빠른 속도의 온라인 FPS

  그 멋진 게임, 솔직히 말해서 PG3D보다 훨씬 낫습니다.

  Vulcron은 퀵 스코프를 제거 할 수 있습니까? 나는 항상 그것 때문에 죽습니다. 그래서 누군가 스코프를 할 때 시간이 걸리고 닫는 데도 시간이 걸리며 아마도 움직임이 느려지고 많이 점프 할 수 있습니다.

  안녕하세요.

  이 게임을 하는 것은 지금까지 문제가 없는 순간에 꽤 좋으며 전화로 플레이할 때 매우 도청되지만 여전히 게임은 전혀 나쁘지 않습니다.

  좋긴 한데 사기가 많다

  니똥꼬마라파워

  버그가 많지만 좋은 게임

  최신 버전의 픽셀 건 3D (Pixel Gun 3D) Android 게임 APK를 다운로드하십시오. 에 의해 Pixel Gun 3D : 전 세계 수백만 명의 플레이어와 함께 이 멀티 플레이 슈팅

  게임을 시작할 때 가끔 움직일 수 없습니다.

  이 게임은 절대 걸작입니다! 이것은 내가 모바일에서 해본 최고의 게임입니다! 핵심은 놀랍고 경쟁력 있는 fps입니다. 프리미엄 총의 부족은 더 단순하고 균형 잡힌 경기장을 만듭니다. 수많은 게임 모드와 전장에서 자신을 표현할 수 있는 많은 스킨이 있습니다. 나는 게임의 모든 순간을 사랑했고 개발자가 이것을 읽는다면 이 놀라운 게임에서 그들을 축하하고 싶습니다! 제발, 진심으로 말해요, 절대 P2W로 가지 마세요

  Pixel Strike 3D - FPS Gun Game Akční rzpr

  Pixel Strike 3D - FPS Gun Game Aksi zmee

  이것은 십대를 위한 정말 멋진 게임입니다. 내가 u라면 이 게임을 너무 좋아합니다. 그러나 u가 원하지 않으면 ur 선택이지만 이 게임을 사랑합니다


  votre commentaire
 • ------------------------------------------
  ▶▶▶▶ Super Brawl Universe ANDROID ◀◀◀◀
  ------------------------------------------
  ▶▶▶▶ Super Brawl Universe IOS ◀◀◀◀
  ------------------------------------------
  ------------------------------------------
  ▞▞▞ کد تقلب بی نهایت primogems ▞▞▞
  ------------------------------------------
  ▞▞▞ Super Brawl Universe 2022 version ▞▞▞
  ------------------------------------------
  ------------------------------------------

  Super Brawl Universe با صحنه های اکشن و گیم پلی ماجراجویانه برای آن دسته از بازیکنانی که دوست دارند با باب اسفنجی یک

  بازی خوب عاشق دوران کودکی و شخصیت های کلاسیک است من این بازی را به شدت توصیه می کنم و لطفاً Nickelodeon آقای Krabs را اضافه کنید و شاید یکی از هیولاهای سری کلاسیک Nickelodeon "Ahhhh real Monsters!" و این یک ایده واقعا خوب است که جرالد یا هارولد را از هی آرنولد اضافه کنید

  SANAR

  عاااااااااااااااااااااااااالی بود

  Injustice 2 APK بارگیری برای آندروید - آخرین نسخه

  بسیار خوب، هیچ بازی با تراکنش های کوچک نباید پنج ستاره بگیرد، اما من عاشق این بازی هستم. لطفاً در نظر داشته باشید که آن را به شیوه ای "Injustice 2" به کنسول بیاورید. مکانیک های به روز شده، مدل های شخصیت/شخصیت ها، و این بند می تواند فروش خوبی داشته باشد.

  Super Brawl Universe v2.26.65300 – بازی اکشن “نبرد شخصیت های کارتونی” برای اندروید نسخه اصلی + نسخه مود (پول بی نهایت) به صورت جداگانه

  فوق العاده باحال چون شما می توانید مانند شخصیت های کارتونی و شخصیت هایی که باب اسفنجی و چیزهای بسیار باحالی با آن مبارزه کنید، چون مانند زندگی واقعی است، به جز در زندگی واقعی، نمونه ای از پلاستیک ساخته شده است، اما من نمی توانم درست بنویسم، باید مانند بدترین چیز به جز صدا استفاده کنم. چیزی که الان خیلی کار نمی کند خیلی خوب است زیرا واقعاً شگفت انگیز است زیرا مانند شما در حال مبارزه با شخصیت هایی هستید که در کارتون هستند مانند یک فوق العاده جذاب

  برو گوه بخور و بازی گوه خیلی بی پدر

  این بازی ابتدا یخ می زند و تا نیمه در صفحه بارگیری یخ می زند و اکنون روی لوگوی نیکلودئون یخ می زند.

  Drachenzähmen leicht gemacht Rollenspiele pwsc

  من فصل بازی را بردم و کاراکتر تیمی جدیدی دریافت نکردم یا بازخوانی نکردم. yaw باید اسلحه ها و مراحل بیشتری با شخصیت های بیشتر اضافه کنم تا بتوانید در دنیای دردیفرن با مبارزان مختلف پیروز شوید. سورتف ماجراجویی مانند بازی جدید زلدا یا فورتنایت

  Super Brawl Universe Екшн utql

  Use of this app is subject to the Playsoft End User License Agreement. Additional Notes: Super Brawl Universe offers in-app purchases and charges real money

  من یک ستاره کم دادم برا اینکه فقدر مشت داره اگه ضرباتی دیگه عالیتر می شد

  اولش جالب بود اما اکنون تقریباً غیرممکن است که هر سینه و جامی را کسب کنم. من مدام در برابر بازیکنانی قرار می‌گیرم که دو برابر بیشتر از من قدرت دارند. من به سختی اسلایمی برای ارتقای شخصیت هایم به دست می آورم، و زمانی که باید منتظر بمانیم تا سینه ها را باز کنیم، مضحک است. و چرا A.Is از هر حمله ای طفره می رود و خسارت های هنگفتی به من وارد می کند؟!

  من بسته استارت لئو را 4.99 به اضافه مالیات خریدم، 5.50 پرداخت کردم. پول فوراً از حسابم خارج شد اما هرگز لئو یا سنگهای قیمتی و اسلایم را نگرفتم! بازی سرگرم کننده بود غیر از این، زحمت خرید چیزی از مغازه را نداشته باشید، کلاهبرداری است!

  Super Brawl Universe برای رایانه شخصی ویندوز 11/10/8/7? پس شما در جای درستی هستید. به خواندن این مقاله ادامه دهید تا بدانید چگونه

  Super Brawl Universe Екшн utql

  Super Brawl Universe Екшн utql

  iOS Appstore منحصراً برای سیستم عامل های تلفن همراه ساخته

  Review by نویسنده

  خیلی با حاله خیلی راحت بازی کردن

  +com pastry shop chicago australia embassies apt dynamic mmap super bowl menue ... .net cjb sky tienda tv super brawl hawaii pentadiene and maleic anhydride

  بازی سرگرم کننده است، شخصیت هایی که می توانید قفل آن را باز کنید، شخصیت های دوران کودکی من هستند. تنها با آن باید 5 ستاره باشد. شما می توانید INVADER ZIM باشید! اما... تبلیغات ساعت برای چند برابر شدن جوایز شما خیلی خراب است... گاهی اوقات باید 3 تبلیغ را تماشا کنید، اگر نه بیشتر، قبل از اینکه پاداش شما را دوبرابر کند. از این رو 3 ستاره، تبلیغات ثابت و بدون کار وحشتناک است.. لطفا این را حل کنید اما به طور کلی یک بازی خوب / سرگرم کننده است!

  این بازی به من استرس می دهد، در این بازی اول فقط 8 اسلایم می گیریم، اما قدرت ربات هنوز از من بالاتر است، این عادلانه نیست، این بازی را دوست نداشته باشید

  قبل از آپدیت اخیر بهتر بود. مسدود کردن به ندرت در برابر سوپرها کار می کند و حملات من قطع می شود.

  بازی عالی!!! اما اشکالات زیادی برای حل کردن دارد. 1- شخصیتی که با او بازی می کنید گاهی تکان نمی خورد. 2 - وقتی تبلیغی را برای دریافت اسلایم و/یا افزایش سرعت لوت تماشا می‌کنید (اگر) ویدیوی تبلیغاتی اصلاً کار کند، گاهی اوقات بازی چیزی را که وعده داده بود به شما نمی‌دهد. 3 - شخصیت ها نامتعادل هستند و همچنین برخی از تطابق ها. 4- بیشتر مکانیک های بازی باید راهنما داشته باشند و منظورم فقط مکانیک های مبارزه نیست.

  این یک بازی خوب است، اما آنها باید zim مهاجم و زندگی من به عنوان یک ربات نوجوان و نمایش های مبهم Nickelodeon مانند el tigre و جیمی نوترون را اضافه کنند.

  بازی به عنوان جهنم باگ است. 70٪ بازدیدها به جز آخرین ضربه در یک ترکیبی ثبت نمی شوند. از قبل می توان گفت که این بازی خراب است و برای برنده شدن پول پرداخت می شود. 1-ستاره من این بازی زباله را توصیه نمی کنم. آیا باید منتظر بمانید تا صندوق هایی را که به دست می آورید باز کنید؟ به علاوه آنها باعث می شوند جواهرات خود را هدر دهید تا آنها را باز کنید .... در این بازی بسیار ناامید شده اید. من همان پاسخی را دریافت خواهم کرد که هر بازی سطل زباله "با تشکر از پیام ورودی تیم پشتیبانی ما بلا بله بلا."

  Super Brawl Universe یک بازی سرگرم کننده و گرافیکی با طراحی های سه بعدی و گیم پلی فانتزی در سبک اکشن و مبارزه ای برای اندروید می باشد.

  من نمی دانم در این مرحله به چه نوع گوشی یا حتی رایانه ای نیاز دارید تا این را به راحتی اجرا کنید. من یکی از گوشی‌های پیشرفته‌تر را اجرا می‌کنم و چنین تجربه‌ای را تجربه می‌کنم. دوران کودکی من خیلی کمتر از این عقب بود. من کنترل های بهتری روی کنسول های بازی تلویزیونی خود داشتم

  بدون خواستگاری مستقیم من به هیچ وجه نتوانستم دوستانم را جستجو کنم و چیزی به نام لیست دوستان وجود ندارد. من فقط می توانستم با افراد تصادفی بازی کنم و همیشه دعواهای یک طرفه مسخره است. در کل زمان بد

  این یک بازی مبارزه ای معمولی است اما بازی آن بسیار رایگان است. قفل سینه ها برای همیشه طول می کشد و شما باید از جواهراتی که باید بخرید استفاده کنید تا فورا قفل آن ها را باز کنید. و از آنجایی که آنها هیچ راه دیگری برای به دست آوردن منابع مورد نیاز برای ارتقاء سطح و پیشرفت ارائه نمی دهند، شما یا در پرداخت آن گیر کرده اید یا منتظر آن هستید. من کاملا از آن متنفرم و من متنفرم که چگونه در عرض 5 دقیقه پس از بازی، در پیشنهادات خرید برنامه مورد توجه قرار گرفتم.

  شخصیت مورد علاقه من کاپیتان مرد است، اما می دانم چرا او آنجا نیست، اما شاید بتوانید او را در کودکی در آنجا قرار دهید و وقتی توانایی ویژه اش فعال است، بزرگ می شود و کاپیتان مرد است و سلامتی خود را 2٪ در سطح 1 به دست می آورد. به مدت 4 ثانیه و او در کودکی برگشته است. آیا می توانید این کار را انجام دهید creators.همچنین وقتی او ارتقا یابد، بازسازی هوآ 1٪ ارتقا می یابد

  بازی مناسبی بود که نوستالژی به همراه داشت و با آن بسیار سرگرم کننده بود. به روز رسانی امروز یک "بازیابی" را به شخصیت ها اضافه کرد که دیگر به شما اجازه نمی دهد چندین جنگ با شخصیت های مشابه انجام دهید. الان مثل یک قبض پول است. اصلاح کنید و نظرم را تغییر خواهم داد. شما با اضافه کردن این "ویژگی" اشتباه کردید

  بنابراین، Nickelodeon یک بازی دوران کودکی را با قلب بازسازی کرد - و این بد است. دعواها فقط لنگ هستند و حتی به تعداد شخصیت‌ها برای بازی کردن وجود ندارد - به ندرت می‌توان به نزاع‌بازان جدید دست پیدا کرد. در عوض، شما با همان 3 تا برای همیشه گیر کرده اید. اما، تماشای دوران کودکی شما خنده دار است. (افزودن Rise of the TMNT لمس خوبی بود. ممکن است RIP شود) اگر مایلید بازی را دانلود کنید اما نگویید که من به شما در مورد بی حوصلگی هشدار ندادم. به صورتت میکوبی

  تبریک می گویم.با آخرین آپدیت خود بازی را خراب کردید. بازی اکنون به شما هشدار می دهد که چه زمانی از حرکت قدرت خود استفاده کنید. در حین بازی دست هایمان را بگیریم. A.I. حمله شما را مسدود می کند؟ اجازه دهید متن و یک دکمه بزرگ را برای شما فلش کنیم تا آن را بزنیم. آنها حتی سعی نمی کنند حرکت کنند. آنها فقط آن را هر بار مصرف می کنند. A.I. به طور قابل توجهی قوی تر، اما در عین حال گنگ است. من قبول دارم که این بازی برای کودکان است. اعتراف می کنم که این بازی دارای بسته های 14.99 دلاری است که بچه ها می توانند بخرند. اعتراف می کنم که فقط می خواستم تامی را با یک لاک پشت بزنم.

  کی، بنابراین در حال حاضر با یک تیم "تکنولوژی" (GIR، Donnie، Jenny) Ngl در حال اجراست و بیشتر از آنچه فکر می کردم با بازی سرگرم می شود. من می‌گویم که دکمه‌های واقعی را برای حرکت‌ها می‌خواهم، و کلیپ‌های صوتی برای شخصیت‌ها نیز بسیار خوب بودند، اما این فقط من گیج‌کننده هستم. من فرض می‌کنم نیکتون‌های بیشتری اضافه می‌شوند، امیدوارم افراد بدی (نه آنجلیکا و زیم به اندازه کافی XD شرور نیستند) به طور کلی یک بازی کوچک زیبا!

  Super Brawl Universum: Kämpfe mit Freunden Action xybj

  قبلاً آن را دوست داشتم، من قبلاً این بازی را همیشه در وب سایت نیک بازی می کردم اما اکنون در موبل با ویژگی هایی که جدید هستند عالی هستند. بخش مبارزه ای این بازی بیشتر اوقات سرگرم کننده است، کمی قدیمی می شود اما هنوز هم بسیار سرگرم کننده است. بارگذاری زیاد طول نمی کشد، بنابراین خوشحالی خود را برای این بازی زیاد نکنید. بیش از همه این بازی به گیم پلی بازی نمی پردازد و بسیار سرگرم کننده است. من آن را به همه شما که شخصیت های نیک را دوست دارید و brawlers را دوست دارید توصیه می کنم.

  اول از همه، بازی شگفت انگیز. گام پلی خوب است و می دانید. هرچند تا حدی آن را توصیه می کنم. ببینید، بازی هیچ راه ساده ای برای به دست آوردن شخصیت ندارد، به این معنی که آنها اساسا برای برنده شدن پول می دهند. این چیزی است که اتفاق می افتد: از پول برای خرید ارز معروف به "Gems" برای خرید ارز دیگری به نام "Batteries" استفاده کنید، سپس از باتری های موجود در پورتال ها برای دریافت یک کاراکتر استفاده کنید، اما مقدار [کاراکترهای] شما کاملاً محدود است. این مشکل اصلی من است، و چیزهای بیشتری برای بحث وجود دارد، اما با این بررسی مناسب نیست. 7/10

  مشکلی نیست. به نظر می رسد خرده کاراکترها برای همیشه طول می کشد. اگر سبک مبارزه را دوست دارید، مسابقه قهرمانان مارول را به شدت توصیه می کنم.این یک بازی صیقلی تر است.

  این یک بازی مبارزه ای عالی برای موبایل است. تمام NickToons های کلاسیک را دارد، کنترل ها به راحتی قابل یادگیری هستند و گیم پلی بازی سرگرم کننده است. بهترین کراس اوور تاریخ! به شدت آن را برای طرفداران NickToons توصیه می کنیم

  مجبور شدم یک دستگاه جدید بگیرم و پیشرفتم از بین رفته است. هیچ راهی برای بازیابی وجود ندارد به علاوه من یک پیشنهاد بسته لئوناردو را خریدم و این بسته از بین رفته است، بنابراین برای بازیابی آن چه کاری می توانم انجام دهم. فکر کنم اسم من عقاب خوش شانس یا چیزی شبیه به این بود. خیلی خوشحال نیستم که پیشرفت من از بین رفته است مگر اینکه راهی برای بازگرداندن آن داشته باشید

   


  votre commentaire